.

.

Кул Кратко Sleeve Crewneck Памук Сибирскиот Husky Цртан филм куче За Мажи Т-маица Голема Големина Партија Облека

Кул Кратко Sleeve Crewneck Памук Сибирскиот Husky Цртан филм куче За Мажи Т-маица Голема Големина Партија

DEN 623.00
DEN 1056.00
-41 %
Достапност


Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
BONJEAN
боја:
Црна,Бела,Сива,Жолта,Виолетова,Природни,Зелена,Црвена
Големина:
XS-XXXL
Стил:
Моден
Должина:
Regular
R

Производи во категоријата