.

.

FORUDESIGNS Бренд 2017 Лето Жените Т-Маица 3D Животни Ајкула Делфин Смешно Т Кошула Женски Кратко Sleeve Сина Tees Плус Големина XXL

FORUDESIGNS Бренд 2017 Лето Жените Т-Маица 3D Животни Ајкула Делфин Смешно Т Кошула Женски Кратко Sleeve

DEN 816.00
DEN 959.52
-15 %
Достапност


П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?
A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
BV
Ткаенина Тип:
Џерси
Шаблон Тип:
Животните
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
R

Производи во категоријата