.

.

Дизајн т риза за човекот Вечер Машки Кошули Hench Мажите Пред-памук Следбеник Одговара Кошули Streetwear Блузи

Дизајн т риза за човекот Вечер Машки Кошули Hench Мажите Пред-памук Следбеник Одговара Кошули Streetwear

DEN 622.00
DEN 1152.00
-46 %
Достапност

Сите предмети во нашата продавница ќе бидат тестирани пред пакување.
2)Бесплатен превозот за да ја изберете земјата, ве молиме проверете превозот и пакување за детали.Ако не сте задоволни со нашите производи ,тоа може да биде retumed во 7 дена откако ќе се регистрираа пакет
· 3.Ве молиме да се забележи дека returened точка мора да биде во оригинална услови и купувачот треба да голи враќање такси превозот.Вашето задоволство е навистина важно за нас.
3)Ако сакате стоки earily испраќаат, ве молиме да плаќаат екстра за промена EMS,курирската служба DHL.Ние ќе рефундирање на вашите нарачки веднаш штом ќе може да. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да
решавање на било какви проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
Испорака :
1)Ние брод предмети преку EMS, DHL, e Packet,Кина пост воздух mail.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Добредојдовте на нашата продавница!
Нашата големина е Азија големина, тоа е околу 1-2 димензии помали од Европа, ве Молиме обратете се на
големината форма пред да се купи, Било какви прашања ве Молиме слободно контактирајте со нас!
Големина Форма :
Бренд :
Производот Се Прикаже :
Пратката Методи :
1).

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
HU&GH
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Карактер
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
12064940-UM
Материјал:
100% Памук
мажите големина:
XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
Околу Врат
Стил:
Моден неврзан
превозот:
Бесплатен превозот за Повеќето Contries
боја:
Црна,Бела,Сива,Црвена,Морнарица,Heather,Зелен,Природни,Виолетова,Сина,Жолта
R

Производи во категоријата