.

.

Висок квалитет на различни 3-12 годишно момче лето кратко sleeve lapel и без ракави круг вратот памук, шарени детски T-shirt

Висок квалитет на различни 3-12 годишно момче лето кратко sleeve lapel и без ракави круг вратот памук,

DEN 333.00
DEN 504.00
-34 %
Достапност


Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Бренд Име:
LJXBAOKU
Пол:
Момчиња
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
JT1028G
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
R

Производи во категоријата