.

.

Нова Мода Черепот на носење очила за не-мејнстрим печатење Т-маица Хип Хоп Черепи Harajuku Анимација 3d Бренд Облека 13-27#

Нова Мода Черепот на носење очила за не-мејнстрим печатење Т-маица Хип Хоп Черепи Harajuku Анимација

DEN 412.00
DEN 556.32
-26 %
Достапност

Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.
Се истакна :
1.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Информации За Производот
Состојба : 100% Сосема нов
Боја : Како што е прикажано
Големина : S M L XL XXL XXXL(со водат ткаенина)
Пакет : Индивидуално спакувани со пластична кеса
Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските Големина
Ве молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу
(±1-2cm се разликува поради m anual мерење)
За Плаќање
1. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay
3.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме да ја плати во рок од 7days од цел
За Превозот
1.
Гаранција и Гаранција
1.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Moe Cerf
Стил:
Новина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Полиестер,Модални
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Геометриски
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
R

Производи во категоријата