.

.

Mesh Секси Mens Врвот Tees Т Кошули Транспарентен Фитнес И Боди Билдинг Tshirt Кратко Sleeve Геј Мажи Singlets Undershirts

Mesh Секси Mens Врвот Tees Т Кошули Транспарентен Фитнес И Боди Билдинг Tshirt Кратко Sleeve Геј Мажи

DEN 512.00
DEN 539.04
-5 %
Достапност


Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Материјал:
Акрилик,Spandex
Стил:
Новина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Големина:
M L XL (Asian size)
Карактеристики:
тенка проѕирна мрежа
боја:
Црна,Бела
Модел Бр.:
v53
Стилови:
фитнес и боди билдинг блузи tees
Опис 1:
Секси Мрежа Mens Врвот Tees Т Кошули
Опис 2:
Топла фитнес и боди билдинг tshirt за мажи
Опис 3:
Човекот Спорт САЛАТА Singlets Undershirts
R

Производи во категоријата