.

.

Велигденски Зајак Пилешко Семејство Неколку T Кошула Цртан филм Мажите/Жените Кошули Лето Кратки Ракави Добра Зајакот Момче Маици 66N-6#

Велигденски Зајак Пилешко Семејство Неколку T Кошула Цртан филм Мажите/Жените Кошули Лето Кратки Ракави

DEN 556.32
Достапност


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Moe Cerf
Стил:
Streetwear
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Полиестер,Модални
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
R

Производи во категоријата