.

.

година Личност Мажите писта покажува долг ракав кошула Костими ноќен клуб DJ Машки Пејач Tassels Одговараат Фаза танц перформанси носат

година Личност Мажите писта покажува долг ракав кошула Костими ноќен клуб DJ Машки Пејач Tassels

DEN 2191.00
DEN 2640.00
-17 %
Достапност


Превозот : Ние обично испрати пратката во рок од 7 дена по исплата потврди преку кина регистрирани воздух mail . Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме контактирајте со нас на прво време за добра резолуција.
Забелешка : Како и за Кинески Големина е Помала од НАС/Европска Големина,
Ве молиме да ни остават порака на вашата висина и тежина,
ние можеме да ви помогне да го избере најдобриот големина.Се надевам дека ќе може да се разбере дека.ние сигурно ќе се реши тоа за вас брзо.Повеќето пакети може да се примени во 7-20 дена.
По-продажбата на : Сите наши производи се вистински престрелки,но се уште постои хроматска аберација е неизбежна последица на различни компјутерски екран фактори. Ви благодарам многу, Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативни повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме!
.Или ние ќе испратиме големина како цел која сте ја одбрале.
Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Сите Парцели доаѓа со следење на број , купи со доверба!Ако ви треба наскоро да,можете да изберете Изразат испорака( DHL 3-7 дена,EMS : 7-15 дена ),но треба да се плати за изразуваат товар На купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Долго
Стил:
Новина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
R

Производи во категоријата