.

.

10X-18mm Мини Тројка Jeweler Око Loupe Зголемувачот лупа Накит Дијамант Нови

10X-18mm Мини Тројка Jeweler Око Loupe Зголемувачот лупа Накит Дијамант Нови

DEN 85.00
DEN 103.20
-18 %
Достапност


Опис :
Материјал : Метал&Пластични Боја : Сребрена или Златна 10 X Стакло Зголемена Зголемувачот Jeweler Око Накит Loupe Јамка Зголемена Моќност : 10 X 18mm Кутија Големина : 60 x 40 x 20 mm 1mm=0.0394 инчен Количина : 1 парче со кутија Забелешка : 1.Таму може да биде 0-1cm грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето. 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакување : 1 * Зголемувачот 1 * Пластични Clamshell Случај

Бренд Име:
OOTDTY
Со Светлина Или Не:
No
Стил:
Рачни
Број На Модел На:
47296
Големина:
60 x 40 x 20 mm
Материјал:
Метал&Пластика
R

Производи во категоријата