.

.

За SUZUKI DL650 V-Strom DL 650 V STROM 2011 2012 Мото Додатоци Краток Кочница Спојки Држела ЛОГОТО V-Strom

За SUZUKI DL650 V-Strom DL 650 V STROM 2011 2012 Мото Додатоци Краток Кочница Спојки Држела ЛОГОТО V-Strom

DEN 972.00
DEN 1295.52
-25 %
Достапност

Опис :
*Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
*Материјал : алуминиум CNC
Боја : Црвена / Gold / Сино / Сива /Црна/ Сребрена / Портокал / Зелен
Бојата може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.
Количина : 1 Пар
Fitment :
За SUZUKI DL650 V-Strom 2011-2012
( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Име На Модел:
YHEU857210LD
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
R-ЕП
R

Производи во категоријата