.

.

4pcs Анти-Бактериски Двојно-заврши Акни Игла Blackhead Смена Алатка Нерѓосувачки Челик Pimple Игла Лицето Чистење Алатка за Нега на Кожата

4pcs Анти-Бактериски Двојно-заврши Акни Игла Blackhead Смена Алатка Нерѓосувачки Челик Pimple Игла Лицето

DEN 175.00
DEN 230.40
-24 %
Достапност


Карактеристики : Идеален за отстранување на несаканите пропустот, како што се акни и blackhead
Тоа може да nip на акни и blackhead склопот
Исто така, може да се користи за да ѕиркаат и да се притисне бела течности на акни
Одличен додаток за да ви помогне да изгледаат поубаво
100% сосема нов и висок квалитет
Дизајниран за удобност и прецизност, убаво и издржлив
Изработени од нерѓосувачки челик, обезбедува најбезбедно начин да нега на кожата Совети :
Чистење на вашата кожа пред екстракции да се избегне инфекции
Едноставно место на јамка крајот текот на врвот на blackhead и притиснете ја нежно, на blackhead само ќе се појави надвор лесно
Најдобро да го направи тоа по туш
Чистење на екстрактор со памук и алкохол по употреба Пакет Листата : 4 * Pimple Игли

Тип:
Акни, Отстранување Игла
Големина:
Small
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Hailicare
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Број На Модел На:
106193
Функција:
Анти-Бактериски
Карактеристика 2:
Двоен-заврши
Функција:
Отстрани Blackhead и Акни
боја:
Роуз Злато
R

Производи во категоријата