.

.

Складирање Торба FPV VR Очила Рачни Торба за DJI Очила

Складирање Торба FPV VR Очила Рачни Торба за DJI Очила

DEN 1631.52
Достапност

Специјално дизајнирани мини случај се вклопува DJI Очила Пакет се вклучени : 1 x случај за DJI Очила

Пакет:
Yes
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Големина:
32*24*20cm
Број На Модел На:
JX-0232
Компатибилен Летало Модел:
ЗА DJI Очила
Тежина:
840g
R

Производи во категоријата