.

.

Преносни Hardshell Складирање Кутија Домување Заштитна Торба за Носење Сет за DJI Mavic Про Тело и Предавателот

Преносни Hardshell Складирање Кутија Домување Заштитна Торба за Носење Сет за DJI Mavic Про Тело и Предавателот

DEN 911.52
Достапност

Специјално дизајнирани мини случај се вклопува DJI Mavic Летало и далечински контролер Отпорни на Вода, Безбедност, заштита на DJI Mavic Про Quadcopter и далечински контролер, свитлива и zip-во можност да се отвори и затвори Специјално обликувани да се приспособат на обликот на Mavic Про и далечински контролер Пакет се вклучени : 1 x hardshell случај за Mavic Про Летало Тело, 1 x hardshell случај за Mavic Про Летало е далечински контролер

Големина:
10x8x10cm
Пакет:
Yes
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Број На Модел На:
DJI0624
Компатибилен Летало Модел:
за DJI MAVIC ПРО
Тежина:
0.27kg
R

Производи во категоријата