.

.

12v лер подводни светилки IP68 Водоотпорен подводни базен светла 10w сино/црвена/зелена алуминиум школка авион леќа

12v лер подводни светилки IP68 Водоотпорен подводни базен светла 10w сино/црвена/зелена алуминиум школка

DEN 1573.00
DEN 1656.00
-5 %
Достапност

Животниот век : 50000-60000 часа
· 4 . Нов и висок квалитет
· 2. Може да се монтира вертикално или хоризонтално, Прилагодлив стојат ви овозможува точка на светлина во различни агли
· 5.
Вовед :
Подводни Аквариум Нуркање Езерцето Базен Фонтана LED
Светлината е во нова состојба. Мора да се има светлина за вас.
Функција :
· 1. Материјал : Алуминиум
· 5 . Со многу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлосна енергија. Доаѓа со LED сијалица, 120 степен насока
· 4. Влезен Напон : 12 V
· 3 . Идеален за аквариум, фонтана или езерото, го осветлува и бои аквариум, оживува градина езерцето за да се добие идеална атмосфера и убавина
· 6.
12v лер подводни светилки IP68 Водоотпорен подводни базен светла 10w сино/црвена/зелена алуминиум школка авион леќа
НАПОМЕНА : ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОРАКА ЗА СВЕТЛИНА, БОЈА ЦРВЕНА,ЗЕЛЕНА ИЛИ СИНА БОЈА,АКО НЕ И ПОРАКА НИЕ ЌЕ ВИ ИСПРАТИМЕ ЦРВЕНО. Тоа е LED сијалица доаѓа со LED emitter внатре ви дава брилијантен светлина. Целосно подводните и совршено се запечатени, водоотпорен центарот на вниманието додава заслепуваат на боја на вашиот езерце или фонтана
· 3. со 20cm водоотпорен кабел за поврзување
Пакетот Вклучува :
3 x 10 W ЦРВЕНА/ЗЕЛЕНА/СИНА Подводни LED светло
. Има долг животен век.

Тип На Објект:
Подводни Светилки
Карактеристики:
ip68 водоотпорен
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Индустриски
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1year
Примена:
Фонтаната
сертификација:
CCC,CE,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Напон:
12V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Заштита Ниво:
IP68
Број На Модел На:
LUDA104
Бренд Име:
Aixy
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Производи во категоријата