.

.

Бакарна Фолија Лента Оклопна Лист 200 x 1000mm двострано Проводници се Тркалаат

Бакарна Фолија Лента Оклопна Лист 200 x 1000mm двострано Проводници се Тркалаат

DEN 175.68
Достапност

Ви благодариме!
2. Ние гарантираме стил е ист како што е прикажано во слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Главно се користи во електромагнетни оклопна. Чистотата е повисока од 99.95%, неговата функција е да се елиминираат електромагнетни пречки (EMI),изолација електромагнетни штетата за човечкото тело, за да се избегне напон и струја и влијанието функција. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Мажите и дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.1 x 200 x 1000 mm(T*W*L)(оставете 1-3мм грешка)
Материјал : 99.
Главно се користи во електромагнетни оклопна.95% Cu
Боја : како на сликата шоу
Пакетот вклучува :
1 X бакарна фолија лента
Топло Информации
1.
Чистотата е повисока од 99. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.

DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Лента
R

Производи во категоријата