.

.

Зум лост фокус леќа замена За Nikon 18-105 mm 18-105mm Поправка Дел

Зум лост фокус леќа замена За Nikon 18-105 mm 18-105mm Поправка Дел

DEN 669.60
Достапност

Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.задоволни сме да им понуди широк спектар на опции за исплата. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно. Поздрави да ја посетите било кој од моите други предмети.За да се направи вашето купување искуство јасна еден,задоволни сме да им понуди широк спектар на опции за исплата.) Пакет Големина : x 15cm 13cm x 10cm (5.Треба да постои прекумерен задоцнување во превозот ние ќе ве известиме побрзо.Нашите приоритетни методи се Т/T(Telegraphic Transfer),и ние, исто така, ја прифати western union и paypal.Ние ќе брод надвор од објект од Експрес, и превозот време е 3-4 дена.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа од приемот на плаќање. 5symptoms на misjudgment, оваа продавница не е одговорен. 7 : Производи испрати по купувачи, ве молиме бидете сигурни да се внимателно ги следиме на информации за превоз, во навремено со единствен број на локални поштенски истраги, да не предизвикаат непотребно оштетување.

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
За Nikon 18-105 mm
Компатибилен Бренд:
за nikon
R

Производи во категоријата