.

.

#XHAK-7.1 Високо квалитетни LED Оптичка Леќа, Свеќа Shap, Светлина водич Капак, со Дијаметар: 7,1 милиметри, PC материјали, Чиста површина

XHAK-7.1 Високо квалитетни LED Оптичка Леќа, Свеќа Shap, Светлина водич Капак, со Дијаметар: 7,1 милиметри,

DEN 8640.00
Достапност


Услуги на клиентите :
1.
Осигурување :
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
Функција :
Led леќа
Температура : -30 на +95 степен
Површина : Чистење
Агол :
Дијаметар : 7. EMS 6-12 дена пристигна;
2.
Цел :
Љубезно ве молиме да ни се јавите за да се обезбеди стоката се во парк пред да се одржи редот на линија, многу ви благодариме. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел. Ако Купувачот сакаат значително многу леќа, може да се обезбеди примерок за тестирање во бесплатно, но купувачот треба да ја преземе контролата на курир цена, место најголемиот дел цел по тестирање е во РЕД. Доколку ставката што сте ја добиле е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием.
Пад на превозот :
можеме да го прифатиме dropshipping, можете да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон бр. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping направени.1 mm
Transmittance : 93.
Превозот информации :
Ние обично се обиде да брод во рок од три работни дена по приемот на плаќање. Ако сте задоволни со itmes, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации, секој позитивни повратни информации од вас е важно да се зголеми нашата кредитна оценка.

Бренд Име:
Jarmay
Материјал:
Пластични
Обликот:
Цилиндрични
Употреба:
Оптички
Број На Модел На:
#XHAK-7.1
Дијаметар:
7.1 mm
Структура:
Свеќа Shap леќа
боја:
Транспарентна
Материјали:
PC
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Производи во категоријата