.

.

Маскирна 3D Испечатени Панталони Женска Слаби Leggings Петолиние Музика Еластичен Панталони Legging Тесни Панталони Тетоважа Панталони Бели

Маскирна 3D Испечатени Панталони Женска Слаби Leggings Петолиние Музика Еластичен Панталони Legging Тесни

DEN 417.00
DEN 527.52
-21 %
Достапност


Ве молиме имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.И вие може да побарате од нас за да се пресмета право Изразат такса.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Маскирна 3 D Испечатени Панталони Женска Слаби Leggings Петолиние Музика Еластичен Панталони Legging Јога Тесни Панталони Тетоважа Панталони Бели
Функција :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Миење : Рачно миење Само
Материјал : Полиестер/Spandex
Големина : Една големина погодни за речиси
Боја : Како што е прикажано на слики
Пакетот вклучува :
1 x leggings
Забелешка : За Сечење врвови не е вклучена тука!!Само leggings
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние обезбедуваме бесплатен 30 дневна гаранција за оваа точка. Ви благодариме!
Големина
Половината(cm)
Хип(cm)
Должина(cm)
Cortch(cm)
Дното (cm)
Бедрото(cm)
Слободни
60-100
80-120
93-95
71-72
11-12
42-46
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
Подолу е нашата испорака на соработка.

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
ОЕМ
Материјал:
Spandex,Полиестер
Стил:
Хип Хоп
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Бренд Име:
JUNVEVOOL
Ткаенина Тип:
Chiffon
Шаблон Тип:
Печати
Ткаенини:
Полиестер,Spandex
Функција:
дише, мека
Шема:
3D печатење
Пол:
Жените
Висина:
Висок Половината
Големина:
слободни
ПОП:
Вратоврска боја, печатење на 3D
Име:
тетоважа leggings
дизајн:
3d хулахопки
Знаци:
Жена Leggings
R

Производи во категоријата