.

.

Венецуела 3D Жените Нови Панталони Мода Од Врата Leggings Слаби Тенок Фитнес Флорални Тренингот Тренингот на Жените Тетоважа Потоплите Бела

Венецуела 3D Жените Нови Панталони Мода Од Врата Leggings Слаби Тенок Фитнес Флорални Тренингот Тренингот

DEN 527.52
Достапност


Венецуела 3 D Јога Жените Салата Панталони Работи Спортски Leggings Слаби Тенок Фитнес Флорални Тренингот Џогирање Жените Тетоважа Потоплите Бела
Функција :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Миење : Рачно миење Само
Материјал : Полиестер/Spandex
Големина : Една големина погодни за речиси
Боја : Како што е прикажано на слики
Пакетот вклучува :
1 x leggings
Забелешка : За Сечење врвови не е вклучена тука!!Само leggings
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние обезбедуваме бесплатен 30 дневна гаранција за оваа точка. Ви благодариме!
Големина
Половината(cm)
Хип(cm)
Должина(cm)
Cortch(cm)
Дното (cm)
Бедрото(cm)
Слободни
60-100
80-120
93-95
71-72
11-12
42-46
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
Подолу е нашата испорака на соработка. Сите експрес испорака ќе пристигне на 12 дена. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
ОЕМ
Материјал:
Spandex,Полиестер
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Бренд Име:
JUNVEVOOL
Стил:
Панк Стилот
Ткаенина Тип:
Chiffon
Шаблон Тип:
Печати
Ткаенини:
Полиестер,Spandex
Функција:
дише, мека
Шема:
3D печатење
Пол:
Жените
Висина:
Висок Половината
Големина:
слободни
ПОП:
Вратоврска боја, печатење на 3D
Име:
тетоважа leggings
дизајн:
3d хулахопки
Знаци:
Жена Leggings
R

Производи во категоријата