.

.

Креативни 4W LED Пчела Стакло Ѕид Светилка Модерна Метална База Ѕид Sconces За Деца Соба Момче Девојка Спална соба Ѕид Светлина Осветлување W285

Креативни 4W LED Пчела Стакло Ѕид Светилка Модерна Метална База Ѕид Sconces За Деца Соба Момче Девојка

DEN 3359.52
Достапност


Спецификации
Креативни 4 W LED Пчела Стакло Ѕид Светилка
Димензии
9.8"D X 6.7"H
Материјал(s)
Метал,Стакло
Тип На Светилка
E27
Светилки
1 X E27 4 W LED светилка (Вклучени)
Оглас
CE
Реден Број
WL285

Бренд Име:
cheerhuzz
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CCC,CE
Тело Материјал:
Стакло
Стил:
Модерна
База Тип:
E27
Боја На Каросеријата:
Портокал
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
До & Долу
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Гаранција:
1 година
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Техника:
обложено
Примена:
Кревет Во Соба
Осветлување Област:
10-15square метри
Број На Модел На:
WL285
Карактеристики:
Стакло
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Употреба:
Индустриски
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
R

Производи во категоријата