.

.

Кристал Табела Светилка Срце облик Светилка Ноќни Осветлување Дома Деко Lamparas де меса Abajur став quarto Биро Светилки Тела

Кристал Табела Светилка Срце облик Светилка Ноќни Осветлување Дома Деко Lamparas де меса Abajur став

DEN 5528.00
DEN 7677.60
-28 %
Достапност

Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Време На Испорака :
Враќање :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена
Гаранција :
1. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
Повратни информации е многу важно за нас.

Абажур Боја:
Кристално Јасна, Килибар Кристално
Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
Табела Светилки
Wattage:
21-30W
Гаранција:
2 години
Тело Материјал:
Кристал,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CQC,CE,FCC,EMC,LVD,CCC
Боја На Каросеријата:
Јасно
Заврши:
Полиран Челик
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
VT-Кристал Табела светилка
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
До & Долу
рамка боја:
Сребро.
Материјал:
Кристално
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Бренд Име:
VITRUST
Примена:
Спална соба
Тип на извор на светлина:
led светилка
Напон:
AC110-120V, AC220-240V
Големина:
180*300*290 (mm)
светилка форма:
Кристално Срце светилка
R

Производи во категоријата