.

.

Нови LED Ѕвезда Господар Ноќ Светлина Добар дар Ѕвезда Господар Проектот LED светло 3V 3xAA Батеријата Проектот Светилка

Нови LED Ѕвезда Господар Ноќ Светлина Добар дар Ѕвезда Господар Проектот LED светло 3V 3xAA Батеријата

DEN 350.00
DEN 376.80
-7 %
Достапност

Нови LED Ѕвезда Господар Ноќ Светлина Добар дар Ѕвезда Господар Проектот LED светло 3 V 3x AA Батеријата Проектот Светилка Примарна Функција : Ѕвезденото Небо Проектор Боја : Црна LED Бои : Црвена, Сина, Зелена Материјал : Тешко моделирана Пластична LED Копчето : Проекти, ЦРВЕНА, Зелена, Сина бои случајно и истовремено да се даде постојана боја се менува проекција расположение осветлување Ѕвезда Копчето : Користи топло волфрам боја на проектот навечер Моќ со 3 * АА Батерија (не се вклучени) Големина : D10.8*H11.7cm Тежина : 15 0g

Тип На Објект:
Ноќ Светла
Тело Материјал:
ABS
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED Светилки
Обликот:
jar
Wattage:
0-5W
сертификација:
CCC,CE
Тип:
Атмосферата
Е Батерии Вклучени:
No
Е Батерии Се Потребни:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Енергија:
Префрлете
Број На Модел На:
WDSNL007
Тип На Батерија:
Никој
Напон:
DC 5v
R

Производи во категоријата