.

.

50pcs/многу Голем Херој Baymax Ноќ Светлина Кревет Соба Светилка Ноќ Спие Светилка ЕУ/САД plug заштеда од 1,5 w

50pcs/многу Голем Херој Baymax Ноќ Светлина Кревет Соба Светилка Ноќ Спие Светилка ЕУ/САД plug заштеда

DEN 4606.00
DEN 4848.00
-5 %
Достапност


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме оставете порака за да ми кажете што plug дали сакате.
Спецификација :
Име : baymax ноќ светилка
диск : 220v/110v
моќност : 0.2 w
осветлување боја : бела
Прекинувач : копче
Пакет Се Вклучени :
50 x baymax Светилка

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Тело Материјал:
ABS
Употреба:
За итни случаи
Извор На Светлина:
LED Светилки
Обликот:
Животните
Wattage:
0-5W
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тип:
ноќ светлина
Е Батерии Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Е Батерии Се Потребни:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Енергија:
Префрлете
Број На Модел На:
заливот max ноќ светлина
Бренд Име:
Aixy
Тип На Батерија:
без батерија
R

Производи во категоријата