.

.

10W Промена на Бојата RGB LED Далечински Вдлабнати Кабинет Таванот Светилка Место Надолу Светлина шарени led

10W Промена на Бојата RGB LED Далечински Вдлабнати Кабинет Таванот Светилка Место Надолу Светлина шарени

DEN 1226.00
DEN 1442.40
-15 %
Достапност

10 W Промена на Бојата RGB LED Далечински Вдлабнати Кабинет Таванот Светилка Место Надолу Светлина шарени led
Пакетот Вклучува :
1x10 W Промена на Бојата RGB LED сијалица

Емитуваат Боја:
10W
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
МУДРЕЦ ЛУ МЕИ
LED Чип Модел:
SMD5050
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Напон:
AC85-265V
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Број на LED Чип:
1 buc
Зрак Агол(°):
120°
Просечен Живот (часот):
5000
Моќ Толеранција:
5%
База Тип:
E14
Обликот:
Топката
Должина:
0.1m
боја:
Бела
R

Производи во категоријата