.

.

AC 100-240v Мало 20cm 8pcs/set Декорација Снег Падот Led Цевка Raining Метеор LED Цевка Светлина Божиќ Божиќ String Светлина

AC 100-240v Мало 20cm 8pcs/set Декорација Снег Падот Led Цевка Raining Метеор LED Цевка Светлина Божиќ

DEN 2736.00
DEN 2880.00
-5 %
Достапност


AC 100-240v Нови Попуст на Мало 20cm Декорација Снег Падот Led Цевка Raining Метеор LED Цевка Светлина Божиќ Божиќ String Светлина Карактеристики : Опис LED Метеор светлината, е директно LED цевка серија, специјално користи за декорација. Кога е вклучен,на цевка сјае флеш на lightming како метеори shotting низ небото. Поради оваа магија на светлината ефект, па тоа е наречен метеор светлина. Цевка Должина : 20cm LED Количина : 32pcs/цевка светлина Цевка проред : 20cm Работен напон : 12 VDC Енергија(вкупно) : ≤3 W Возач : Влез : 100-240v AC Output12 VDC/1А 1 сет се состои од 8 цевки Влез : 100-240 V AC Излез : 12 V DC Струја : 1А 1)Еко-пријателски, нема Pb и Хг емисии. 2)живи и Здрави, Нема UV и IR зрачења. 3) CE, и Ro HS Внатрешен кутија : 1 сет по внатрешен кутија Возач : 1piece LED Metero Цевка : 8pcs по внатрешен кутија Водич жица : 2meters Пакет : 6 сет на трепкане светла(8 компјутери цевка трепкане светлина/set)

Емитуваат Боја:
Сино, RGB, Бела
Употреба:
празник
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
Aixy
Должина:
20cm
Карактеристики:
божиќ светла трепкане
Тело Материјал:
Пластични
Приклучете Го Опашка:
Yes
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 година
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,CE,RoHS
боја:
Бела
Е dimmable:
No
База Тип:
ba15d
Осветлување Растојание:
6-10m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
Градина
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
led бела бајка трепкане светла
Тип На Батерија:
100-240V
Напон:
100-240v
Должина:
20cm
Напон:
AC 100-240v
R

Производи во категоријата