.

.

5pcs/многу Нови 5M 20leds LED срце облик на самовила string светла свадба партија декорација божиќ светла AC напон 220V 110V ЕУ НИ приклучок

5pcs/многу Нови 5M 20leds LED срце облик на самовила string светла свадба партија декорација божиќ светла

DEN 1977.00
DEN 2080.80
-5 %
Достапност


Нови 5 M 20 LED Партија ПРЕДВОДЕНА Божиќ Светла Отворено свадба декорација новина срце облик светла AC напон 220 V 110 V ЕУ НИ plug самовила светла
Карактеристики
1. 100% Сосема Нов.
2. Кабел боја : бела
3. Запалени Светилки Во Боја : Топло Бела
4. Материјал : пластични светилки/жица
5. LED количина : 20 парчиња
6. Влезен напон : AC220 V/110 V
7. Приклучокот стандард : ЕУ/САД
8. String Светлина должина : 5 M
9. Обично за следниве цели : Божиќ дрво или ноќта на Вештерките Illuminations, Состаноци или Прозорецот прикажува, Ресторани или Бар Украси, Дома или Градина Декорација, Свадба, Роденден или партија Illuminations, итн.
10. Лесно може да бидат обесени, зависник, или зезнав на било која површина овозможувајќи за поголема флексибилност, инсталација
Пакетот Вклучува :
5pcs * 5 M 20 led срце облик string светла

Емитуваат Боја:
топло бела
Wattage:
AC 220V EU plug, AC 110V US plug
Бренд Име:
Aixy
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Растојание:
1-5m
Музика:
Никој
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
1
Е dimmable:
No
Глава Број:
20-50 глава
Повод:
Градина
Број На Модел На:
елка светла
Должина:
500cm
Празник Име:
Божиќ
Карактеристики:
срце облик string светла
боја:
Бела
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Приклучете Го Опашка:
No
Употреба:
празник
Тип На Батерија:
AC НАПОН 220V/110V
Должина:
10m/pcs
LED КОЛИЧИНА:
20LEDs
боја на светлина:
топло бела
Примена:
Празник Декорација Осветлување
Работен режим :
Фокус или Светкави
Водоотпорен:
IP65
Место на Потекло:
Кина
Функција:
срце облик
R

Производи во категоријата