.

.

10pcs/Многу led string светлина Мулти-боја и 100 LED 10M 220V ЕУ plug 9color Божиќ Декорација led String Светла свадба декорација

10pcs/Многу led string светлина Мулти-боја и 100 LED 10M 220V ЕУ plug 9color Божиќ Декорација led String

DEN 2234.00
DEN 2352.00
-5 %
Достапност


10pcs/Многу led string светлина Мулти-боја и 100 LED 10 M 220 V ЕУ plug 9color Божиќ Декорација led String Светлина за свадба светла
Карактеристики :
Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.
Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.
10 M String Светлина со 100 LED светилки малку.
Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.
Едно-копче-операција дизајн, тоа е полесно да се користи.
Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.
Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.
Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.
Со 8 различни режими на репродукција : Комбинација, Во Бранови, Секвенцијален, SLO GLD, си поигруваше/Flash, Бавно/Исчезнат, Трепкане/Flash, Стабилен На.
Спецификација :
LED боја : Многоцветни факултативна
LED количина : 100 парчиња
Влезен напон : 220 V
Приклучокот стандард : ЕУ
String Светлина должина : 10m
Објектот тежина : 139g
Пакетот Вклучува :
10pcs *10 M 100led LED String Светлина како ви се допаѓа боја

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова, Ладно Бела
Употреба:
празник
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Должина:
1000cm
Карактеристики:
отворено string светла гарланд светлина
Тело Материјал:
Пластични
Приклучете Го Опашка:
No
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1year
Глава Број:
51-100 глава
сертификација:
CCC,CE,RoHS
боја:
Бела,Жолта,Црвена,Виолетова,Зелена,Сина
Е dimmable:
No
База Тип:
Оптоварување
Напон:
220V
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
Градина
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
патио светлина
Бренд Име:
Aixy
Тип На Батерија:
AC220V
Wattage:
7
Напон:
220V
R

Производи во категоријата