.

.

led божиќ светла водоотпорен ЕУ НИ АУ Plug IP65 220v 20 милиони 200LEDs led string светла отворено Одмор партија свадба Декорација

led божиќ светла водоотпорен ЕУ НИ АУ Plug IP65 220v 20 милиони 200LEDs led string светла отворено Одмор

DEN 4195.00
DEN 4416.00
-5 %
Достапност


led божиќ светла водоотпорен ЕУ НИ АУ Plug IP65 220v 20 милиони 200 LEDs led string светла отворено Одмор партија свадба Декорација
Карактеристики
1. 100% Сосема Нов.
2. Кабел боја : Бела
3. Запалени светилки во Боја : Топло Бела,кул бело,сино, multicolor, зелена,..
4. Материјал : пластични светилки/жица
5. LED количина : 100 парчиња
6. Влезен напон : AC220 V,AC110 V
7. Приклучокот стандард : ЕУ АУ НАС ( велика БРИТАНИЈА треба да додадете 1.5 компјутери )
8. String Светлина должина : Околу 20 милиони
9. Обично за следниве цели : Божиќ дрво или ноќта на Вештерките Illuminations, Состаноци или Прозорецот прикажува, Ресторани или Бар Украси, Дома или Градина Декорација, Свадба, Роденден или партија Illuminations, итн.
10. Лесно може да бидат обесени, зависник, или зезнав на било која површина овозможувајќи за поголема флексибилност, инсталација
11. Отпорен на вода, но не Потопување во вода.
12. 8 Осветлување Сцени, Изберете вашиот омилен светлина режим! можете да изберете било режим што ви се допаѓа(Комбинација, Во бранови, Секвенцијален ,SLO GLO, си поигруваше / flash ,Бавно исчезнат ,Трепкане/flash ,Стабилен on)
Пакетот Вклучува :
10 компјутери * 20М 200led LED String Светлина
Ако сакате да се купи повеќе,ве молиме кликнете тука :

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, RGB, Црвена, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова, Ладно Бела
Wattage:
AC 220V EU PLUG, AC 110V US PLUG
Бренд Име:
Aixy
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Растојание:
16-20м
Музика:
Никој
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
1
Е dimmable:
No
Глава Број:
151-200 глава
Повод:
Градина
Број На Модел На:
отворено string светла
Должина:
2000cm
Празник Име:
Божиќ
Карактеристики:
трепкане светла
боја:
Бела
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Приклучете Го Опашка:
No
Употреба:
празник
Тип На Батерија:
AC110V
Должина:
20m/pcs
LED КОЛИЧИНА:
200LEDs
боја:
Бела RGB Црвена Сина, Пурпурна Жолта Зелена
превозот:
Бесплатен превозот
Примена:
Празник Декорација Осветлување
потрошувачка:
14w
Работен режим :
Фокус или Светкави
Водоотпорен:
IP65
Место на Потекло:
Кина
R

Производи во категоријата