.

.

10M 50leds 220V/110V LED Самовила Божиќ Светла Ѕвезда Батерија за LED string светла за одмор Свадба Партија Отворено во Затворено

10M 50leds 220V/110V LED Самовила Божиќ Светла Ѕвезда Батерија за LED string светла за одмор Свадба Партија

DEN 10442.00
DEN 10992.00
-5 %
Достапност


35pcs 350m 10 M 50leds 220 V Отворено LED String Светла Божиќ Светла ѕвезда Празник Свадба Партија Decotation светилка со крајот приклучок

Емитуваат Боја:
Променливи, Топло Бела, Ладно Бела
Употреба:
празник
Напон:
220V
Глава Број:
51-100 глава
Приклучете Го Опашка:
Yes
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
AC
боја:
Бела
Бренд Име:
Aixy
Должина:
1000cm
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Карактеристики:
LED string светлина
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
LCHA100
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Осветлување Растојание:
6-10m
Гаранција:
1
Музика:
Никој
Тип На Батерија:
220v
боја:
бело топло Бела Црвена Сина, Пурпурна Жолта Зелена розова
превозот:
Бесплатен превозот
Примена:
Празник Декорација Осветлување
Работен режим :
Фокус или Светкави
Водоотпорен:
IP65
Место на Потекло:
Кина
Должина:
10m/еез
Led количина:
50led/еез
R

Производи во категоријата