.

.

10m 100leds DC12V LED Ѕвездена светла LED String Светлина Божиќ String Самовила осветлување +3key мини контролер + 12v напојување

10m 100leds DC12V LED Ѕвездена светла LED String Светлина Божиќ String Самовила осветлување +3key мини

DEN 620.00
DEN 652.80
-5 %
Достапност


10m 100leds DC12 V led string светла Водоотпорен led божиќ светла отворено жица+3key мини контролер + 12v напојување Карактеристики :
Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.
Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.
String Светлина со 100 LED малку Светилка.
Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.
Едно-копче-операција дизајн, тоа е полесно да се користи.
Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.
Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.
Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн. Спецификации : LED Type : SMD 0603 LED кол : 100 PCS надворешен дијаметар : 10m напон : DC12 V Работи Моќ : 5 W / string Доведе Материјал : Сребрен Бакарна жица Водоотпорен : IP65 Пакет : 1* LED string светлина +1*3key мини контролер+1*12v напојување

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, RGB, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
Должина:
1000cm
Карактеристики:
божиќ светла
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 година
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,CE,RoHS
боја:
Жолта
База Тип:
ba15d
Е dimmable:
No
Осветлување Растојание:
6-10m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
елка светла
Бренд Име:
Aixy
Тип На Батерија:
DC12V
Напон:
12V
боја:
8 бои за да ги одберете
Должина:
10m
Напон:
DC 12V
R

Производи во категоријата