.

.

180 led диоди DC12V led string светла Водоотпорен одмор партија светла led елка светлина со dc конектор сребро бакарна жица

180 led диоди DC12V led string светла Водоотпорен одмор партија светла led елка светлина со dc конектор

DEN 570.00
DEN 600.00
-5 %
Достапност


180 led диоди DC12 V led string светла Водоотпорен одмор партија светла led елка поведе со dc конектор сребро бакарна жица Карактеристики :
Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.
Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.
String Светлина со 180 LED малку Светилка.
Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.
Едно-копче-операција дизајн, тоа е полесно да се користи.
Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.
Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.
Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн. Спецификации : LED Type : SMD 0603 LED кол : 180 PCS надворешен дијаметар : напон : DC12 V Работи Моќ : 5 W / string Доведе Материјал : Сребрен Бакарна жица Водоотпорен : IP65 Пакет : 1* LED string светла
МОЖЕБИ ТРЕБА ОВА НАПОЈУВАЊЕ ,ВЕ МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА ЛИНКОТ ЗА ДА СЕ КУПИ :
ОВАА КОНТРОЛОРОТ МОЖЕ ДА БИДАТ КОРИСТЕНИ ВО ОВОЈ STRING СВЕТЛА ,КЛИКНИ ТУКА ЗА ДА СЕ КУПИ :

Емитуваат Боја:
RGB, бела, Топло Бела
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Растојание:
6-10m
Музика:
Никој
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
ba15d
Гаранција:
1 година
Е dimmable:
No
Глава Број:
20-50 глава
боја:
Жолта
Повод:
дневна соба
Број На Модел На:
LCHT001-003
Празник Име:
Божиќ
Карактеристики:
божиќ светла
Употреба:
празник
Бренд Име:
Aixy
Напон:
12V
Тип На Батерија:
DC12V
Напон:
DC 12V
R

Производи во категоријата