.

.

Батерија Управувана led string Светла 5pcs/многу 2m 20leds 3*АА Водоотпорен led Божиќ светла свадба декорација

Батерија Управувана led string Светла 5pcs/многу 2m 20leds 3*АА Водоотпорен led Божиќ светла свадба декорација

DEN 821.00
DEN 864.00
-5 %
Достапност


5pcs/многу 2m 20leds 3*АА Батерија Управувана led string Светла одмор партија светла Водоотпорен led Божиќ светла отворено Карактеристики :
Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.
Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.
String Светлина со 20 LED малку Светилка.
Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.
Едно-копче-операција дизајн, тоа е полесно да се користи.
Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.
Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.
Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.
Со 2 различни режими на репродукција : флеш или постојан на Спецификации : LED Type : SMD 0603 LED кол : 20 PCS надворешен дијаметар : 2m напон : 3*АА батерија Работи Моќ : 5 W / string Доведе Материјал : Сребрен Бакарна жица Водоотпорен : IP65 Пакет : 5* LED string светлина

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, RGB, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
Должина:
200cm
Карактеристики:
одмор партија светла
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 година
Тип На Батерија:
AA
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,CE,RoHS
боја:
Жолта
База Тип:
ba15d
Е dimmable:
No
Осветлување Растојание:
6-10m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Број На Модел На:
LCHT100-108
Бренд Име:
Aixy
Напон:
4.5
боја:
8 бои за да ги одберете
Должина:
2m
Напон:
4.5V battery
Работна сила:
5W
R

Производи во категоријата