.

.

10pcs LED String Светлина Божиќ Дома Градина Декорација водена завеса светла со крајот plug 4m 96led AC220v/110V led icicle светлина

10pcs LED String Светлина Божиќ Дома Градина Декорација водена завеса светла со крајот plug 4m 96led

DEN 3238.00
DEN 3408.00
-5 %
Достапност


10pcs LED String Светлина Божиќ Дома Градина Декорација водена завеса светла со крајот на ЕУ plug 4m 96led AC220v/110 V led icicle светлина
Карактеристики 100% Сосема Нов. Кабел боја : Бела со крајот plug Запалени Светилки во Боја : Топло Бела,кул бело,сино, multicolor, зелена,црвена,виолетова,жолта,розова Материјал : пластични светилки/жица LED кол : 96 парчиња Влезен напон : AC220 V/110 V Plug стандард : ЕУ/САД plug String Светлина должина : 4m 0.3/0.4/0.5 m во облик на бран Обично за следниве цели : Божиќ дрво или ноќта на Вештерките Illuminations, Состаноци или Прозорецот прикажува, Ресторани или Бар Украси, Дома или Градина Декорација, Свадба, Роденден или партија Illuminations, итн. Лесно може да бидат обесени, зависник, или зезнав на било која површина овозможувајќи за поголема инсталација флексибилност отпорни на Вода, но не Потопување во вода. 8 Осветлување Сцени, Изберете вашиот омилен светлина режим! можете да изберете било режим што ви се допаѓа(Комбинација, Во бранови, Секвенцијален ,SLO GLO, си поигруваше / flash ,Бавно исчезнат ,Трепкане/flash ,Стабилен на) Пакет, Вклучувајќи :
10pc * 4 M 96led LED String Светлина Ако сакате да се купи повеќе,ве молиме кликнете тука :

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова, Ладно Бела
Употреба:
празник
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Бренд Име:
Aixy
Должина:
400cm
Карактеристики:
led icicle светлина
Тело Материјал:
Пластични
Приклучете Го Опашка:
Yes
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1year
Глава Број:
51-100 глава
сертификација:
CCC,CE,EMC,FCC,УЛ
боја:
Бела,Жолта,Црвена,Виолетова,Зелена,Сина,Розова
Е dimmable:
No
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Растојание:
6-10m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
LCHB100
Тип На Батерија:
AC-220V/110V
Напон:
AC110/220V
Приклучокот стандард:
ЕУ/САД приклучок
со крајот приклучок или не:
Yes
R

Производи во категоријата