.

.

9m 3м/30leds/еез Жолта Пурпурна Розова RGB LED String Светлина празнична Christma Светлина Бела Црвена Сина, Зелена 3 AA батерија за led светло

9m 3м/30leds/еез Жолта Пурпурна Розова RGB LED String Светлина празнична Christma Светлина Бела Црвена

DEN 707.00
DEN 744.00
-5 %
Достапност


9m 3м/30leds/еез Жолта Пурпурна Розова RGB LED String Светлина празнична Christma Светлина Бела Црвена Сина, Зелена 3 AA батерија за led светло
Карактеристики :
Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.
Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.
String Светлина со 30 LED малку Светилка.
Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.
Едно-копче-операција дизајн, тоа е полесно да се користи.
Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.
Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.
Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.
Со 2 различни режими на репродукција : флеш или постојан на Спецификации :
LED Type : SMD 0603
LED количина : 30 PCS
Надворешен дијаметар : 3m
Напон : 3*АА батерија
Работна Моќност : 5 W / string
Доведе Материјал : Сребрен Бакарна жица
Водоотпорен : IP65 Пакет : 3pcs * 3m LED string светлина

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
Бренд Име:
Aixy
Должина:
300cm
Карактеристики:
Божиќ светлина
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 година
Тип На Батерија:
AA
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,CE,RoHS
боја:
Бела
База Тип:
ba15d
Е dimmable:
No
Осветлување Растојание:
6-10m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Број На Модел На:
батерија за led светло
Напон:
4.5
боја:
9 бои за да ги одберете
Напон:
4.5V battery
Работна сила:
5W
R

Производи во категоријата