.

.

Инфраред IR 850nm Црвено Ноќ Визија LED Светилка+Далечински Притисок Префрлате

Инфраред IR 850nm Црвено Ноќ Визија LED Светилка+Далечински Притисок Префрлате

DEN 1092.00
DEN 1516.80
-28 %
Достапност

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.2 V Леќа : Стаклена леќа Рефлектор : Мазна алуминиум рефлектор Тип на Прекинувач : Tailcap обратна clicky Рака : вклучени Водоотпорен : Да Должина на : 146mm Глава дијаметар : 44mm Опашка дијаметар : 25мм Боја : Црна Тежина : 120g
Овој далечински притисок прекинувачот е особено за Ultrafire C8 C2 LED светилка. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
2) Плаќање, мора да биде m ade во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
Зум:
No
Осветлување Растојание:
50-100 метри
Wattage:
other
Функција:
Шок Отпорни
Тип На Светилка:
Кампување
Тело Материјал:
Алуминиум
боја:
Бела
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
Лумен:
Други
Број На Модел На:
led светло
Извор На Светлина:
LED Светилки
полнач:
Батерија
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Бренд Име:
VASTFIRE
Тип На Батерија:
CR123,16340
Водоотпорен:
Yes
Поддршка Dimmer:
Една датотека
сертификација:
CCC
Модел на LED Монистра:
L2
Употреба:
Кампување,лов,планинарење,риболов
R

Производи во категоријата