.

.

2000LM XML П5 ЗЕЛЕНО Светло Факел Воена Лов на Пиштол Монтажа Светлина 18650

2000LM XML П5 ЗЕЛЕНО Светло Факел Воена Лов на Пиштол Монтажа Светлина 18650

DEN 888.00
DEN 1233.12
-28 %
Достапност

Светлото Материјал : 6061 T Алуминиум Трајни crenellated штрајк рамки за зајакнување на самоодбрана Сијалица : 5000lm кри БЕЛА XML T6 LED диода; Lumens : Зелена 5000 lumens излез(Max), Функционираат Напон : 3.7 V Батерии : 1x18650 батеријата (зависи од вашиот избор) Switch 1 : Опашка капа за вклучување/Исклучување На Дневни водоотпорен, го користите во врнежлив ден, нема проблем Светло Дијаметар : 13.2 x 2.9 x 2.9 cm
Пиштол планината Детали за Производот : * Item title : Челик 20mm Железнички Тактички Светло Обемот Планината * Боја : Црна * Материјал : Висок Притисок, Челик * Железнички Големина на( mm ) : 20mm * Планината кол : 25мм дијаметар * Дизајниран да се качи фенерче или ласерски на рака пиштоли, пушки и пушка * Висок квалитет * Забелешка : ве Молиме enaure планината одговара на вашиот пиштол пред тоа купување.
Функција : Далечински Притисок Префрлате
Компатибилност Модели :
WF-502 B LED Светилка
Одговараат за светло кој ги има истите метал случај дизајн
Дијаметар на Далечинскиот Притисок Прекинувач : 21mm
Материјал : Елоксирани Алуминиумски
Боја : Црна
Производ Тежина : 33g
Стр ackage вклучуваат :
1 XTactical ЗЕЛЕНА LED LED Светилка
1 x далечински притисок switch 1 x Пиштол монтажа
1 x 18650 3600m Ah батерија
1 x 18650 Полнач

Емитуваат Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Рефлектори
Зум:
No
Осветлување Растојание:
50-100 метри
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Функција:
Шок Отпорни
Тело Материјал:
Алуминиум
Тип На Батерија:
18650
Број На Модел На:
led светилка факел светлина
Wattage:
Other
Извор На Светлина:
LED Светилки
полнач:
Батерија
Тип На Светилка:
лов фенерче
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Бренд Име:
VASTFIRE
боја:
Црна
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
T6
Лумен:
2000 година
Поддршка Dimmer:
Една датотека
сертификација:
CCC
R

Производи во категоријата