.

.

20pcs/пакет led светилка 5000 lumens кри xml t6 факел светилка рамни леќи со рефлектор напојува со 1 парче батерија 18650

20pcs/пакет led светилка 5000 lumens кри xml t6 факел светилка рамни леќи со рефлектор напојува со 1

DEN 5353.00
DEN 5635.20
-5 %
Достапност


Топла sael Препорачува одговараат.
1.Бренд Име : Ultra Fire
2.Име На Модел : E17
3.Количина : 1 BUC
4.LED Emitter : Кри XML T6
5.Режим : 3-Mode (висок - низок сос)
6.Светилка Век : 100,000 Часа
7.Боја : црна
8.Се Емитуваат Боја : Бела Светлина
9.Прекинувач : Опашка Капа Clicky/Clickie
10.Леќи на камерата : рамни Леќи
11.Случај материјал : Трајни авиони-одделение алуминиум
12.Батерија : 1 x 18650(18650 не се вклучуваат)
13.Димензии : 150(должина) x 44mm (глава дијаметар)
14.Net Тежина(g) : 142
пакетот вклучува :
20x фенерче
Погоден за : Кампување, планинарење, Backpacking, Лов, Риболов, Авто итни случаи, и Дома Поправка

Емитуваат Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
Лумен:
Други
полнач:
Не Е Применливо
Бренд Име:
Aixy
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED Светилки
Зум:
Yes
Wattage:
10w
Тип На Батерија:
18650
сертификација:
CE,RoHS
Водоотпорен:
No
боја:
жолта,црна
Осветлување Растојание:
200-500 m
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Функција:
Шок Отпорни
Модел на LED Монистра:
T6
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Тип На Светилка:
пешачење,риболов,лов
Број На Модел На:
кри xml t6 led светилка
R

Производи во категоријата