.

.

5000 лумен led светилка кри xml t6 5 режим zoomable тактички факел светилка со менгеме + 2 x батерија 18650 + 1 * полнач

5000 лумен led светилка кри xml t6 5 режим zoomable тактички факел светилка со менгеме + 2 x батерија

DEN 933.00
DEN 981.60
-5 %
Достапност


Топла sael Препорачува одговараат.
1.Бренд Име : Ultra Fire
2.Име На Модел : E17
3.Количина : 1 BUC
4.LED Emitter : Кри XML T6
5.Режим : 5-Mode (high - средно - ниска strobe-сос)
6.Светилка Век : 100,000 Часа
7.Боја : црна
8.Се Емитуваат Боја : Бела Светлина
9.Прекинувач : Опашка Капа Clicky/Clickie
10.Леќи на камерата : конвексен леќа
11.Случај материјал : Трајни авиони-одделение алуминиум
12.Батерија : 2 x 18650 ( вклучуваат)
13.Димензии : 205(должина) x 35mm (глава дијаметар) x 24mm(опашка дијаметар)
14.Net Тежина(g) : 200
пакетот вклучува :
1 x светло+2 x батерија 18650 + 1 x полнач
Погоден за : Кампување, планинарење, Backpacking, Лов, Риболов, Авто итни случаи, и Дома Поправка

Тип На Објект:
Рефлектори
Лумен:
Други
полнач:
Не Е Применливо
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED Светилки
Зум:
Yes
Wattage:
10w
Тип На Батерија:
18650
сертификација:
CE,RoHS
Водоотпорен:
No
боја:
Црна
Осветлување Растојание:
200-500 m
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Функција:
Шок Отпорни
Модел на LED Монистра:
T6
Фокусна Должина:
прилагодлив
Тип На Светилка:
пешачење,риболов,лов
Број На Модел На:
кри xml t6 led светилка
Напојување:
2 x батерија 18650(не се вклучуваат)
R

Производи во категоријата