.

.

1000pcs/многу 5730 3LED вбризгување на бела led модул 12V 3m лепило со магла леќа Водоотпорен IP65 ОД 1,5 W бела LED знак продавница банер

1000pcs/многу 5730 3LED вбризгување на бела led модул 12V 3m лепило со магла леќа Водоотпорен IP65 ОД

DEN 17515.00
DEN 19680.00
-11 %
Достапност

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. 2 Извонреден повеќе влакна техника. 6 Посебни Led диоди коло со постојан струја возење во голема мера намалување на флуктуирачки моќ ефикасност. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
>>>Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 5 Подобро осветлување просек од нормално модули. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
Опис 1 нов патен на средината на моќ ПРЕДВОДЕНИ од модулот. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
>>>Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

боја:
Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
LED Модули
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Бренд Име:
JOYLIT
Напон:
12V
Должина:
50mm
Карактеристики:
заштеда на енергија
Висина:
9mm
Ширина:
37mm
Број На Модел На:
5730-4Phl
Тип На Објект:
5730 предводена од модули
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Температурата На Работа:
-40~50C
Гаранција:
2 години
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
YES
Тип:
4PCS по модули
R

Производи во категоријата