.

.

висока моќност предводена модул страна осветлување 5050 led светилки Samsung предводени од модулот леќа osram epistar кри led модули светлина бесплатен превозот

висока моќност предводена модул страна осветлување 5050 led светилки Samsung предводени од модулот леќа

DEN 1623.00
DEN 1824.00
-11 %
Достапност

LED : Сан ' анот SMD5050,3point чип , Големина : 68* 20 *6mm Долг животен век 50,000+ часа Ниска потрошувачка на енергија Целосно мазни, па дури и светлината се шири, решавање на нерамна прозрачна проблем Ултра-светли но работи на ниска температура, Висока осветленост, ниско ниво на енергија, долг живот, лесна инсталација, производство на високо приспособливи, Лесен за транспорт, декоративен ефект е брилијантен, заштеда на енергија, заштита на животната средина
Слика :
>>>Апликација : Канал Писма Backlighting
Реклама Знаци Backlighting
Маркетинг Светлината Кутии Backlighting
>>>Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.75 W/pcвисокиот lumens чип . Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

боја:
кул бела, топло бела, црвена, сина, зелена, жолта
Тип На Објект:
LED Модули
сертификација:
CCC,CE,RoHS,VDE
Бренд Име:
JOYLIT
Напон:
12V
Должина:
68mm
Карактеристики:
заштеда на енергија
Висина:
6mm
Ширина:
20mm
Број На Модел На:
5050-3Phl
Тип На Објект:
LED Модули
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Температурата На Работа:
-40~50C
Гаранција:
2 години
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
YES
Тип:
3PCS по модули
R

Производи во категоријата