.

.

10 x 1M Групи/Многу T стил Елоксирани алуминиумски led канал со AL6063 Алуминиумски профил LED лента од алуминиумска за вдлабнати кат светлина

10 x 1M Групи/Многу T стил Елоксирани алуминиумски led канал со AL6063 Алуминиумски профил LED лента

DEN 4688.00
DEN 4934.40
-5 %
Достапност

ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО.4 MM Внатрешна ширина 12.
3), Високо квалитетни LED алуминиумски профил прави flex лента повеќе домот.
Производот се покаже
Производи апликации :
10 x 1 M Групи/Многу T стил Елоксирани алуминиумски led канал со AL6063 Алуминиумски профил LED лента од алуминиумска за вдлабнати кат светлина
Инсталација Метод :
Фабриката покажува :
10 x 1 M Групи/Многу T стил Елоксирани алуминиумски led канал со AL6063 Алуминиумски профил LED лента од алуминиумска за вдлабнати кат светлина
Пакување и Испорака :
Гаранција :
3 години од денот на купувањето, ве молиме посетете ја нашата веб-страница за повеќе гаранција услови!
Повеќе загрижени за anodizing алуминиум led профил истиснување за led дисплеј, ве молиме не двоумете се да не контактирате!
Целосна Поставува Пакување Листа : (Ако одберете профил само, ние ќе ви испратиме без маска или додатоци, ве молиме имајте во предвид ова)
- 10 x 1 M Предводена од алуминиумски профил;
- 10 x 1 M Капак(незадолжително);
- 10 x 2 парчиња Крајот капи(незадолжително);
Нашите Повратни Информации :
10 x 1 M Групи/Многу T стил Елоксирани алуминиумски led канал со AL6063 Алуминиумски профил LED лента од алуминиумска за вдлабнати кат светлина Внимание :
1, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена;
2, Ако имате било какви посебни барања за вредност на ИД за вашиот ги локалните обичаи, како што се помали тоа, ве Молиме ги споделите со нас, тоа
однапред, во спротивно, ние ќе ги направиме вредност на ИД како истото со вашиот вистински платена.

Емитуваат Боја:
Млечниот Маска, Јасно Се Покријат, Semiclear Маска
боја:
целосна поставува
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
празник
Бренд Име:
BENE ПОБЕДИ INNO
Број На Модел На:
EWI-AL003
Ширина:
2.31cm
Карактеристики:
Висок интензитет, мала тежина, добра стабилност
Должина:
100cm
Е dimmable:
No
Напон:
12V
Гаранција:
3+ Години
Употреба:
led лента
Wattage:
2.4-38.4W/M
База Тип:
Т тип
Производ големина:
23.1 * 15.4 mm
внатрешна ширина:
12.3 mm
Исти Ширина на led лента:
8-12mm
Површината Finishee:
Елоксирани Сребро.
ПММА Опфаќаат:
Млечниот/Полу-избришете/заоблачено
Додатоци:
2 парчиња крајот капи
Примена:
Внатрешни или надворешно кат/кујна/организирање изложби/хотел декорација осветлување
Легура Или Не:
Е Легура
Име:
Т стил Елоксирани алуминиумски led канал
Одделение:
6063 Серија
R

Производи во категоријата