.

.

У Алуминиумски Профил 1m LED luces Лента smd 5050 72leds 12V со компјутер covcer led хард лента под кабинет осветлување на кујната

У Алуминиумски Профил 1m LED luces Лента smd 5050 72leds 12V со компјутер covcer led хард лента под кабинет

DEN 10400.00
DEN 11304.00
-8 %
Достапност


У Алуминиумски Профил 1m LED цврсти Лента smd 5050 72leds 12 V со компјутер covcer led хард лента под кабинет осветлување за кујна Спецификација :
1.Име на производ : 5050 LED Цврсти Лента
2.Должина : 1m
3.Светилки зрак агол : 120 степен
4.Материјал : Алуминиум
5.Боја : Кул Бело (6000-7000k) ,Топло бела : 3000-3500k
6.Извор на светлина : 5050 SMD LED.
7.LED количина : 72pcs
8.Излез Прозрачна : 14-16lm по led
9.Inpue Напон : DC 12 V
10.Водоотпорен : IP22 Не-водоотпорен
11.Големина на : 53*2*1.5 cm
12.Работа Температура : -45 степен- +45 степени.
13. Излезна Моќност : 15 W/PC
14. Гаранција : 2 Години
15. Сертификација : CE & ROHS Пакет вклучува :
50 * led Цврсти Стриптиз Бар Светлина
Слики :

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
боја:
јасно pc покрива, млечно pc покритие
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Употреба:
Затворен Осветлување
Должина:
102cm
Тело Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
со pc покритие
Употреба:
празник
Ширина:
1.8cm
Гаранција:
2 години
Wattage:
15w
сертификација:
CCC,CE,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Напон:
12V
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
1m led цврсти лента
Бренд Име:
Aixy
Модел:
5050 LED Цврсти Лента
Големина:
102*1.8*1.5cm
Температура На Боја:
Кул Бело
Лумен:
14-16lm по led
Извор На Светлина:
5050 smd led
Led количина:
72PCS
Влезен Напон:
DC 12V
IP одделение:
IP22
Зрак Агол:
120 степен
LED работа температура:
-45 C ~ +45 C
R

Производи во категоријата