.

.

У Алуминиумски Профил 0.5 m LED luces Лента 7020 36leds 12V со млечниот/заоблачено pc covcer Home/Кујна/плакарот/Накит Приказ светлина

У Алуминиумски Профил 0.5 m LED luces Лента 7020 36leds 12V со млечниот/заоблачено pc covcer Home/Кујна/плакарот/Накит

DEN 857.00
DEN 902.40
-5 %
Достапност


У Алуминиумски Профил 0.5 m LED цврсти Лента 7020 36leds 12 V со млечниот/заоблачено pc covcer Home/Кујна/плакарот/Накит Приказ светлина Спецификација :
1.Име на производ : 7020 LED Цврсти Лента
2.Должина : 0.5 m
3.Светилки зрак агол : 120 степен
4.Материјал : Алуминиум
5.Боја : Кул Бело (6000-7000k) ,Топло бела : 3000-3500k
6.Извор на светлина : 7020 SMD LED.
7.LED количина : 36pcs
8.Излез Прозрачна : 14-16lm по led
9.Inpue Напон : DC 12 V
10.Водоотпорен : IP22 Не-водоотпорен
11.Големина на : 53*2*1.5 cm
12.Работа Температура : -45 степен- +45 степени.
13. Излезна Моќност : 7 W/PC
14. Гаранција : 2 Години
15. Сертификација : CE & ROHS Пакет вклучува :
5 * led Цврсти Стриптиз Бар Светлина
Слики :

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
боја:
јасно pc покритие, млеко pc покритие
Бренд Име:
Aixy
Употреба:
Затворен Осветлување
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
2 години
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
DC
Напон:
12V
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Wattage:
7w
Должина:
53cm
Карактеристики:
со pc покритие
Употреба:
празник
Број На Модел На:
0.5 m led цврсти лента
Ширина:
2cm
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Модел:
7020 LED Цврсти Лента
Големина:
53*2*1.5cm
Температура На Боја:
Кул Бело
Лумен:
14-16lm по led
Извор На Светлина:
7020 SMD LED
Led количина:
36pcs
Влезен Напон:
DC 12V
IP одделение:
IP22
Зрак Агол:
120 степен
LED работа температура:
-45 C ~ +45 C
R

Производи во категоријата