.

.

2017 Нови tassel девојки латинска танц облечи деца сина sequined румба танц носии деца пракса танц облека за конкуренција

2017 Нови tassel девојки латинска танц облечи деца сина sequined румба танц носии деца пракса танц облека

DEN 1094.00
DEN 1563.36
-30 %
Достапност


2017 Нови tassel девојки латинска танц облечи деца сина sequined румба танц носии деца пракса танц облека за конкуренција
Новата high-end увезени tassel проголта здолниште Појавување на главата цвет, corsage, вратот сетови, манжетни, рамни панталони.
XS=110 CM(се Препорачува висина на 100-110 CM)
S=120 CM(се Препорачува висина 110-120 CM)
M=130 CM(се Препорачува висина од 120 130 CM)
L=140 CM(се Препорачува висина 130-140 CM)
XL=150 CM(се Препорачува висина 140-150 CM)
XXL=160 CM(се Препорачува висина 150-160 CM)
XXXL=170 CM(се Препорачува висина од 160-170 CM)

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Латински јазик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
2017311
Пол:
Девојки
R

Производи во категоријата