.

.

Детето Деца Девојки Танц Облека латинска Танц Облечи Flounced Танц Облека Танц Носии Фаза на изведба на облека

Детето Деца Девојки Танц Облека латинска Танц Облечи Flounced Танц Облека Танц Носии Фаза на изведба

DEN 774.00
DEN 1190.40
-35 %
Достапност


Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Се препорачува висина
S
90-120
М
125-130
L
135-140
XL
145-155
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали
. Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
D448
Пол:
Девојки
Применливи прилики:
латинска танц
Применливи Возраст:
Деца
погодни за сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
боја:
црно/Сино/зелено/rred/црвена роза
Големина:
S,M,L,XL
R

Производи во категоријата