.

.

Куче цвеќиња Tapestry перница Занаети Перница Покрие Крстот Бод Печатени Crewel Предиво Перница Случај Крстот Бод Колекции за Везови

Куче цвеќиња Tapestry перница Занаети Перница Покрие Крстот Бод Печатени Crewel Предиво Перница Случај

DEN 907.00
DEN 1334.40
-32 %
Достапност


Бренд Име:
oneroom
Материјал:
Мешавина Текстил
Тема:
Животно Серија
Стил:
Европски и Американски Стил
Пакет:
хартиена кеса
Платно Печатење Метод:
Боја Печатени Платно
Техника:
Плетени
Шема:
Извезена
Обликот:
правоаголник
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
BZ
Греење Метод:
додавање на памучен материјал
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Употреба:
Божиќ, Дома, Кат
Големина:
45cm*45cm
R

Производи во категоријата