.

.

Нов лаптоп дното случај база покритие за samsung 500r4h 500r4k BA98-00522A

Нов лаптоп дното случај база покритие за samsung 500r4h 500r4k BA98-00522A

DEN 1680.00
Достапност


СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам. Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 15-50 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS. 2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от. 3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
за samsung 500r4h 500r4k BA98-00522A
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Материјал:
ABS
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
R

Производи во категоријата