.

.

RYGOU Мермерна Текстура Покрие Случај За Apple Macbook Air Про Ретината 11 12 13 15 инчен За Mac book Pro 13 15 A1706 A1707 A1708 Случај

RYGOU Мермерна Текстура Покрие Случај За Apple Macbook Air Про Ретината 11 12 13 15 инчен За Mac book

DEN 337.00
DEN 383.52
-12 %
Достапност


1 Мермер Мат Случај+1 на Тастатурата Капак (подарок) + 1 Екранот Заштитник (подарок)+1 Сет Прашина-Анти Приклучоци
Постојат 2 вида на тастатурата модел,па ве молиме да ја проверите вашата тастатура модел и ни остави порака за вистинскиот модел, или ние ќе ги испрати во зависност од вашата земја. Ние нема да бидат одговорни за погрешен тастатура покрие ние во собата, ако не ни испратите порака.
Следните стилови се слика за печатење случај.(Над 4 стилови се waterpaste процес)
Карактеристики;
1, 2 парче Лесно snap-на и лесен дизајн.
2, Пристап до сите порти и сензори.
3, Пропустливи отвори за да се минимизира топлина.
4, да се Изгради Против пролизгување силика гел нозе за максимална стабилност,го заштитува вашиот Лаптоп од гребнатини и прашина.
5, Folio стил покрие за да се обезбеди зголемена заштита за вашиот Macbook.
6, им Даде на вашиот Лаптоп свеж Природата нов изглед!
Пакет;
1, 1x Хард-школка поликарбонат случај(Мат или Јасно)
2, 1x Тастатура Капак (ЕУ/велика БРИТАНИЈА изгледот, или НИ layout)
3, 1x Екран Заштитник
4, 1x поставите Прашина Приклучоци

Големина:
Pro 13 CD-ROM A1278, Pro 15 CD-ROM A1286, Pro13 TouchBar A1706, Pro 13 A1708, Pro15 TouchBar A1707, Air 11 inch, For Macbook 12 inch, Pro 13 Retina A1502, Pro 15 Retina A1398, Air 13 inch
Тип:
Лаптоп Briefcase
Пакет:
Yes
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Број На Модел На:
За macbook мермер случај
Затворање Тип:
Не Патент
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
RYGOU
Стил:
бизнис
Применливи модели:
За Macbook Air Про 11 12 13 15 инчен
Шаблон Тип:
Мермер
За macbook air само 11,6 инчен A1465 A1370 :
Air 11 инчен
За macbook air 13.3 инчен A1466 A1369:
Воздухот 13 инчен
За macbook pro 13.3 (не ретината) A1278:
Про DVD ROM 13 инчен
За macbook pro 15.4 (не ретината) A1286:
Про DVD ROM 15 инчен
За macbook 12inch A1534:
Нови 12 инчен
За MB про ретината 13.3 инчен A1425 A1502:
Про ретината 13 инчен
За macbook pro ретината 15.4 инчен A1398:
Про ретината 15 инчен
R

Производи во категоријата