.

.

JIGU трговија на ГОЛЕМО Нови 12cells Лаптоп со батерија За asus N46 n46v N46VJ N56 N56D N56V N76 N76V A31-N56 A32-N56 A33-N56

JIGU трговија на ГОЛЕМО Нови 12cells Лаптоп со батерија За asus N46 n46v N46VJ N56 N56D N56V N76 N76V

DEN 1381.44
Достапност


A32-N56 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : A31-N56 A32-N56 A32-N46 A33-N56 A32-N56 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : G56 JK N56 VZ Серија G56 JR n56vz-ds71 N46 Серија N56 VZ-S3343 H N46 EI321 VM-SL N56 VZ-S4027 V N46 EI321 VZ-SL N56 VZ-S4384 H N46 EI323 VZ-SL N56 X45 DP-SL N46 EI361 VM-SL N56 XI321 VM-BL N46 EI361 VZ-SL N56 XI321 VM-SL N46 V Серија N56 XI321 VZ-SL N46 VJ СЕРИЈА N56 XI323 VV-SL N46 VM Серија N56 XI323 VZ-SL N46 VZ Серија N56 XI361 VM-SL N56 Серија N56 XI361 VZ-SL N56 D СЕРИЈА N56 XI363 VZ-SL N56 DP СЕРИЈА N76 Серија N56 L82 H N76 V Серија N56 V Серија N76 VJ СЕРИЈА N56 V-N56 L82 H N76 VM Серија N56 VB-S4050 H N76 VZ Серија N56 VJ СЕРИЈА N76 VZ-DH71-CA N56 VM Серија N76 VZ-DS71 N56 VM-4110 V N76 YI361 VZ-SL N56 VM-84034 V N76 YI363 VZ-SL N56 VV R501 V-S3150 V N56vv-S4007h R501 VM-53150 V

Бренд Име:
JIGU
Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
ASUS
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V/v 10.8
Број На Модел На:
N46 n46v N46VJ N56 N56D
Пакет:
Yes
Батеријата Боја:
Црна
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата