.

.

Кореја Мобилен Батеријата KI04 800049-001 за HP Павилјон 14-ab000 15-ab000 17-g000~17-g099 NB 15-ak Серија HSTNN-DB6T HSTNN-LB6S

Кореја Мобилен Батеријата KI04 800049-001 за HP Павилјон 14-ab000 15-ab000 17-g000~17-g099 NB 15-ak Серија

DEN 1386.00
DEN 1631.04
-15 %
Достапност

Ве молиме да користите Локални Регистрирани Пост Воздух Mail за да се вратите на објектот. Тоа нормално се зема 20-45 работни дена да пристигне
Конечниот време на испорака зависи од времето ,празник, топла сезона, локалните пост услуга и царинење фактори.Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил веднаш, ако вашиот објект има било каков проблем. Ние обезбеди гаранција 2 Години.Купувачот треба да не контактирате преку е-маил, пред да се вратат.
Гаранција :
1.На враќање превозот товар, мора да се плати од страна на купувачот ако вашиот предмети треба да се испрати назад на поправка, за наплата или замена. Предмети вратени без RMA# ќе го одложи процесот на наплата или да се игнорираат. Ве молиме не го отворите спор или остави негативни повратни информации пред да комуницира со нас.Сите предмети се 100% внимателно се проверуваат и тестираат од страна на нашите контрола на квалитетот на одделот пред пратката, така што тие треба да бидат квалификувани во добра состојба. Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања или ви се потребни било каква помош!
Спецификација :
Капацитет : 41 WH
Напон : 14.Ние навистина го цениме вашето 5 ѕвезди позитивни повратни информации ако ви се задоволни со нашите производи и услуги на клиентите.

Бренд Име:
KingSener
Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
14.8 V
Батеријата клетки:
4 клетки
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
KI04
Состојба:
Бренд Нови
мобилен:
Направени во Кореја, со висок квалитет
Капацитетот На Батеријата:
41WH
боја:
Црна
Број На Модел На:
KI04
Гаранција:
2 година
Место на Потекло:
Кина
Производи Статус:
Акции
R

Производи во категоријата